„Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Operacja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/spiszpq/www/archiwum/includes/menu.inc).

Posiedzenie Rady Stowarzyszenia LGD Spisz-Podhale 22.10.2021

pt., 10/15/2021 - 10:39
biuro

Przewodnicząca Rady Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Spisz – Podhale informuje, iż wpłynęła prośba o wydanie opinii

W związku z powyższym wzywa się Pana/ią do:

  1. Złożenia deklaracji poufności  w terminie najpóźniej do 22.10.2021 r. w formie pisemnej w biurze LGD Spisz-Podhale
  2. Złożenie deklaracji bezstronności w  terminie najpóźniej do 22.10.2021 r. w formie pisemnej w biurze LGD Spisz-Podhale\
  3. Zapoznania się z treścią formularza do dnia 22.10.2021 r. roku,

Posiedzenie Rady LGD Spisz – Podhale zostało  wyznaczone na 22.10.2021 r. na godz. 9.00 w starym budynku Gminy Nowy Targ pokój nr 19

Szanowni Państwo Radni,

 

W trosce o bezpieczeństwo uczestników Rady LGD Spisz – Podhale, w związku z zagrożeniem epidemiologicznym i jednoczesną koniecznością spotkania Rady w związku z   pełnieniem funkcji społecznych członków Rady LGD Spisz-Podhale.

Zarząd LGD Spisz-Podhale zwraca się z prośbą o zastosowanie się do zaleceń Ministra Zdrowia podczas oceny wniosków poprzez:

-dezynfekcję rąk przed wejściem na sale obrad,

-zachowanie wymaganego dystansu na sali obrad

-używanie środków ochrony indywidualnej tj. maseczek i rękawiczek, które otrzymają Państwo bezpośrednio przed wejściem na sale obrad.

 

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Spisz-Podhale zwraca się również do Państwa o samokontrolę stanu zdrowia, a w przypadku podejrzenia jakiejkolwiek infekcji o nieuczestniczenie w komisji oceniającej

Bardzo proszę o potwierdzenie  w trybie pilnym obecności ze względu na zachowanie parytetów i grup interesów podczas oceny.

(opublikowano 15.10.2021)