„Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Operacja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/spiszpq/www/archiwum/includes/menu.inc).

Posiedzenie Rady Stowarzyszenia LGD Spisz-Podhale 10.09.2021

wt., 09/07/2021 - 12:05
biuro

Przewodnicząca Rady Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Spisz – Podhale informuje, iż wpłynęły uzupełnienia dla naboru 6/2021.

W związku z powyższym zwołuje się Posiedzenie Rady w trybie pilnym oraz wzywa się Pana/ią do:

  1. Złożenia deklaracji poufności  w terminie najpóźniej do 10.09.2021 r. w formie pisemnej w biurze LGD Spisz-Podhale

  2. Złożenie deklaracji bezstronności w  terminie najpóźniej do  10.09.2021   r. w formie pisemnej w biurze LGD Spisz-Podhale\

  3. Zapoznania się z treścią wniosków do dnia  10.09.2021 r.,

Posiedzenie Rady LGD Spisz – Podhale zostało  wyznaczone na  10.09.2021   r . na godz. 9.00 w starym budynku Gminy Nowy Targ pokój nr 19

Szanowni Państwo Radni,

 

W trosce o bezpieczeństwo uczestników Rady LGD Spisz – Podhale, w związku z zagrożeniem epidemiologicznym i jednoczesną koniecznością spotkania Rady w związku z   pełnieniem funkcji społecznych członków Rady LGD Spisz-Podhale.

Zarząd LGD Spisz-Podhale zwraca się z prośbą o zastosowanie się do zaleceń Ministra Zdrowia podczas oceny wniosków poprzez:

-dezynfekcję rąk przed wejściem na sale obrad,

-zachowanie wymaganego dystansu na sali obrad

-używanie środków ochrony indywidualnej tj. maseczek i rękawiczek, które otrzymają Państwo bezpośrednio przed wejściem na sale obrad.

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Spisz-Podhale zwraca się również do Państwa o samokontrolę stanu zdrowia, a w przypadku podejrzenia jakiejkolwiek infekcji o nieuczestniczenie w komisji oceniającej

Prosimy o potwierdzenie  w trybie pilnym obecności ze względu na zachowanie parytetów i grup interesów podczas oceny.

 

opublikowano (07.09.2021)