„Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Operacja jest współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w menu_set_active_trail() (linia 2405 z /home/spiszpq/www/archiwum/includes/menu.inc).

Trwa rekrutacja do 7. edycji programu #StartUP Małopolska

śr., 01/27/2021 - 07:53
biuro

87_4628_malopolska_1000x800_0.jpg

 

 

 

 

 

 

URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO

AGENDA ZAMIEJSCOWA W NOWYM TARGU

34-400 Nowy Targ, al. Tysiąclecia 44, tel.: 12 61 60 388, 12 61 60 389

www.malopolska.pl

Nowy Targ, 25.01.2021 r.

 

KZ-VI-4.043.1.2021

 

 

Szanowni Państwo,

 

#StartUP Małopolska to program szkoleniowo-mentorski dla firm MŚP z Małopolski działających na rynku nie dłużej niż 3 lata. Jest on kierowany przede wszystkim do startupów wdrażających innowacyjne rozwiązania.

Program obejmuje m.in. indywidualne konsultacje z mentoramispecjalistyczne warsztaty w obszarach kluczowych dla rozwoju firmy (takich jak m.in. marketing, sprzedaż, prezentacja oferty), udział firm w wydarzeniach branżowych i startupowych. Dodatkowo przez cały okres udziału w programie firmy objęte są opieką managera akceleracji, który określa indywidualne ścieżki akceleracji dla każdej firmy (w tym szczegółowy plan pracy z ekspertami i mentorami, adekwatny do potrzeb konkretnej firmy), a na zakończenie udziału w programie plan i kierunki dalszego rozwoju firmy. W ramach każdej edycji programu wsparcie uzyskuje ok. 8 firm. Jest ono ukierunkowane na indywidualne podejście do każdej firmy, aby zapewnić jak najwyższą efektywność. Udział w programie jest bezpłatny dla firm.

W efekcie udziału w programie firmy zdobywają wiedzę istotną przy rozwijaniu swoich produktów, skalowaniu biznesu, wchodzeniu na nowe rynki i pozyskiwaniu inwestorów. Mają też możliwość nawiązania kontaktów, m.in. z inwestorami czy potencjalnymi odbiorcami technologii, a także skorzystania ze wsparcia doświadczonych mentorów. Jest to możliwe dzięki organizacjom wspierającym merytorycznie program, którzy reprezentują fundusze inwestycyjne, duży biznes, w tym lokalne firmy i międzynarodowe korporacje. Wśród tych instytucji są m.in. Grupa Azoty, Bank Pekao S.A., Hub:raumMedVentureDell, Krakowski Park Technologiczny, La French Tech Cracovie.

Dotychczas zorganizowano 6 edycji programu, w których udział wzięły 43 firmy z Małopolski.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.startup.malopolska.pl. Na stronie znajduje się również elektroniczny formularz rekrutacyjny, poprzez który można zgłosić się do programu. Rekrutacja do 7. edycji #StartUP Małopolska trwa do 7 lutego.

Informacje o trwającym naborze do programu znajdują się na stronie Województwa https://www.malopolska.pl/aktualnosci/biznes-i-gospodarka/startup-malopolska-dla-innowacyjnych-firm-1, na Facebooku Innowacyjnej Małopolski, materiały ukazały się też na stronie Polskiego Funduszu Rozwoju https://startup.pfr.pl/pl/aktualnosci/startup-malopolska/.

 

Z poważaniem

 

Tomasz Hamerski